Plaček Jan Bedřich (Dolní Kralovice 1890 - 1980)
V létě, signováno vpravo dole J. B. Plaček, olej/karton, 20 x 37 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |